Cümlematik – İngilizce Cümle Kurma Oyunu 2.1.0 (Mod)

Cümlematik – İngilizce Cümle Kurma Oyunu 2.1.0 (Mod)

MOD Information of Cümlematik - İngilizce Cümle Kurma Oyunu

App Name Cümlematik - İngilizce Cümle Kurma Oyunu
Package Name com.cumlematik
Version 2.1.0
Rating ( 1708 )
Size 17.1 MB
Requirement Android 5.0+
Updated 2021-04-06
Installs 50,000+
Category Educational, Games

Description: Cümlematik - İngilizce Cümle Kurma Oyunu Mod Apk (unlimited money/coins) download

📍 Cümlematik – İngilizce Cümle Kurma oyunu ile eğlenerek ve ücretsiz bir şekilde İngilizce cümle kurma becerinizi geliştirin. Üstelik internetsiz çalışır ve her yerde oynayabilirsiniz.

📍 Cümlematik sadece cümle kurma becerinizi geliştirmez, aynı zamanda YDS ve TOEFL gibi sınavlarda karşınıza çıkabilecek binlerce İngilizce kelime oyun içerisindeki cümlelerde karşınıza çıkacaktır. Bu sayede İngilizce kelime ezberleme konusunda da çok yol katedeceksiniz.

📍 Cümlematik oyunu içerisinde çok sayıda İngilizce örnek cümle kalıbı bulunuyor. Bu kalıpları oyun oynayarak tamamlamaya çalışmak İngilizce cümle kalıplarını ezberlemenizi sağlayacaktır.

📍 Oyun oynayarak öğrenmek, en iyi hafıza tekniklerinden biridir. Bu sayede pratik hafıza teknikleriyle İngilizce öğrenmiş olacaksınız.

📍 Cümlematik, en iyi İngilizce cümle kurma programlarından biridir. Bu uygulama sayesinde İngilizce cümleleri okuma ve anlama konusunda çok yol katedeceksiniz.

📍 Siz de İngilizce cümle kurma ve kelime ezberleme yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız hemen şimdi uygulamayı indirin ve oynamaya başlayın.

Uygulamamızın kullanım alanları:
📌 ingilizce oyunu
📌 ingilizce cümle kurma
📌 ingilizce cümle kalıpları
📌 ingilizce örnek cümleler
📌 ingilizce cümle ezberleme
📌 ingilizce kelime ezberleme
📌 yds kelimeleri
📌 yds kelime ezber
📌 toefl kelimeleri
📌 ingilizce kelime tekrarı
📌 ingilizce kelime öğrenme
📌 kelime testi
📌 kelime ezberi
📍 With fun and free English Sentence Making game, improve your English sentence skills with Cümematic – English Sentence Building game. Moreover, it works without internet and you can play anywhere.

📍 Not only does the sentence improve your ability to form sentences, but also thousands of English words that you may encounter in exams such as YDS and TOEFL will appear in the sentences within the game. In this way, you will go a long way in memorizing English words.

📍 There are many English sample sentence patterns in the Cümlematik game. Trying to complete these patterns by playing will help you memorize English sentence patterns.

📍 Learning by playing is one of the best memory techniques. In this way, you will learn English with practical memory techniques.

📍 Cümlematik is one of the best English sentence building programs. With this application, you will go a long way in reading and understanding English sentences.

📍 If you want to improve your English sentence making and word memorization skills, download the app right now and start playing.

Usage areas of our application:
📌 english game
📌 make a sentence in English
📌 english sentence patterns
📌 english example sentences
📌 memorize sentences in english
📌 English word memorization
📌 yds words
📌 yds word memorization
📌 toefl words
📌 english word repetition
📌 learning english words
📌 word test
📌 word memorization
Cümlematik, birçok yeni özellikle birlikte baştan sona yenilendi!

MOD id: com.cumlematik