Pişti Oyna 1.0.8 (Mod)

Pişti Oyna 1.0.8 (Mod)

MOD Information of Pişti Oyna

App Name Pişti Oyna
Package Name com.tsukiko.pistioyna
Version 1.0.8
Rating ( 6 )
Size 3.4 MB
Requirement Android 4.2+
Updated 2020-06-05
Installs 1,000+
Category Card, Games

Description: Pişti Oyna Mod Apk (unlimited money/coins) download

► 2 Kişilik 4 Kişilik Ve 4 Kişilik Eşli Olmak Üzere 3 Oyun Modumuz Vardır.

► 2 Kişilik Oyun Türünde Rakibiniz Olan Android 1′ e Karşı Olursunuz Aldığınız Her Puan, Her Pişti Oyun İçerisinde Sayılır Her Deste Sonu Puan Kontrolü Yapılır 101 Puanı Geçen En Yüksek Puanlı Oyuncu Oyunun Galiba Olarak Gelir.

► 4 Kişilik Oyun Türünde 3 Rakibiniz Vardır Bunlara Karşı Olursunuz Bu 4 Oyuncu Arasından 101 Puanı Geçen En Yüksek Puanlı Oyuncu Oyunun Galiba Olarak Gelir Ve Oyun Sonunda 4 Oyuncu Arasındaki Sıralamanız Gösterilir.

► 4 Kişilik Eşli Oyun Türünde İse Android 1 Sizin Eşiniz Olur Android 2 ile Android 3 Eş Olur Ve Bu İki Rakibe Karşı Olursunuz Aldığınız Her Pişti Her Puan Eşinizin Puanını da Etkiler Aynı Şekilde Eşinizin Aldığı Her Puan Her Pişti Sizin Puanınızı da Etkiler Bu Şekilde İlerleyerek 101 Puana Ulaşmaya Çalışırsınız Eşler Arasından 101 Puanı Geçen En Yüksek Puanlı Eşler Oyunu Galiba Gelir.

► OYUN KURALLARI ◄

► Oyun En Az 2 En Fazla 4 Kişi İle Oynanır.
► Oyunda Her Destede Toplamda 52 Adet Kağıt Vardır.
► Destede Her Kağıttan 4 Adet Vardır Bu Joker, Papaz, Kız Ve As İçinde Geçerlidir.
► Oyundaki Kartlar Karo, Kupa, Maça Ve Sinek Olarak Sınıflara Ayrılır.
► Yerde Bulunan Kartın Bir Başka Hali(Kupa, Karo, Maça, Sinek) Elinizde Varsa Yerdeki Kartın Üstüne Atarak Alabilirsiniz.
► Pişti Yapabilmek İçin Yerdeki Kartın Aynısının Elinizde Olması Ve Kartın Altında Kendisinden Başka Kartın Olmaması Gerekir.

✘ İyi Eğlenceler Dilerim. ✘
► There are 3 games for 4 people and 4 people for 4 people.

► Game of 2 Persons against your opponent Android 1 against each score you received each game counted, each game is counted in the game.

► 4 Person Game Type 3 You have against your opponent You are against these 4 players from the highest score of 101 points from the game as the game comes as the guess and the game between the end of the four players will be shown.

► 4 People is a Pair of Games 1 Android is a Friend of Android 1 Android 3 is with 3 Equals And It Is Against These Two Opponents Every Pound You Receive Each Score It Affects Your Spouse’s Score In The Same Way Every Score Your Spouse Gets Every Score Every Peanut Affects Your Score This Way Progressing 101 You Can Try To Reach The Point From The Spouses 101 Score The Most High-Score Wives Game Probably Come.

► GAME RULES

► The game is played with a minimum of 2 and a maximum of 4 persons.
► There are 52 papers in total in the game.
► There are 4 pieces of each paper in the deck.
► Cards in the game are divided into classes as tiles, cups, spades and flies.
► Another Place on the Card (Cup, Tile, Spade, Fly) You can get it by throwing the card on the floor.
► To be able to make the same card as the card in the hand and the card should be under his card should not have another.

✘ I wish you a good time. ✘