Renkte Kal  (Mod) 1.0.29

Renkte Kal (Mod) 1.0.29

MOD Information of Renkte Kal

App Name Renkte Kal
Package Name com.joka.renktekal
Version
Rating ( 127 )
Size
Requirement
Updated
Installs 10,000+
Category Games, Strategy

Description: Renkte Kal Mod Apk (unlimited money/coins) download

Kolay oynanan, para kazandıran Renkte Kal’da heyecan hep dorukta. Kazanma hırsın ve yeteneğin varsa, bu oyun tam sana göre!
Oyunda para kazanmak için yapman gereken şey ise çok basit; mor ya da pembe renkten birini seçmek! Mini oyunlarla tecrübeni artırabilir, akçelerinle Büyük Oyun’da rakiplerini geride bırakıp para kazanabilirsin.

Binlerce TL’lik nakit ödüllerinin yanı sıra, akıllı telefon, bilgisayar ve tablet gibi çok özel sponsor ödülleri de seni bekliyor!

Stratejini yap
Renkte Kal yalnızca bir şans oyunu değildir. Doğru stratejiler ile rakiplerini eleyebildiğin ve büyük ödüle biraz daha yaklaşabildiğin bir hamle oyunudur. Bu oyunda doğru zamanlama her şeydir!

Akçe biriktir
Renkte Kal’da başarının anahtarı akçedir. Her oyun oynadığında akçe biriktirir, biriktirdiğin akçelerle büyük ödüllü oyunda çeşitli avantajlar elde edebilirsin. Örneğin akçeler sayesinde rakiplerinin seçimlerini görme şansına erişir, son anda kazanacağını düşündüğün renge hızlıca geçiş yapabilirsin. Akçelerini, daha fazla oyun oynayarak, uygulama içi reklamları izleyerek ve satın alarak artırabileceğini unutma!

Daha fazla para kazan
İşe güce ara verip, heyecan ve hırs dolu bir oyunla para kazanmak senin de hakkın! Üstelik oyunlara katılım ücretsiz!

Not:
Renkte Kal oyununu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak oyun içindeki bazı öğeler satın alınabilir.
Excitement is always at its peak in Kalte Color, which is easy to play and makes money. If you have the ambition and skill to win, this game is for you!
What you have to do to earn money in the game is very simple; Choose from purple or pink color! You can increase your experience with mini games, leave your opponents behind in the Big Game with your coins and earn money.

In addition to cash awards of thousands of TL, very special sponsor awards such as smartphones, computers and tablets are waiting for you!

Make your strategy
Stay in Color is not just a game of chance. It is a move game where you can eliminate your opponents with the right strategies and get a little closer to the big reward. Correct timing is everything in this game!

Collect coins
The key to success in Stay in Color is akche. You save coins every time you play a game, and you can gain various advantages in the big prize game with the coins you save. For example, thanks to coins, you have the chance to see the choices of your opponents, and you can quickly switch to the color you think you will win at the last minute. Remember that you can increase your funds by playing more games, watching and purchasing in-app ads!

Earn more money
It is your right to take a break from work and earn money with a game full of excitement and ambition! Moreover, participation in the games is free!

Note:
Stay in Color is free to download and play. However, some in-game items can be purchased.
– Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

MOD id: com.joka.renktekal